ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Jazyková škola Ostrava Konference Ubuntu kapela Terra Ignota
Tento projekt hostuje na SuperHosting.cz
REKLAMA
REKLAMA
MetroVítejte!
Stránky o pražském metruAktualizováno: 31. července 2006
Rubriky:

Online monitor pražského metra

Monitor najdete na http://metro.bloguje.cz/

Začínáme!

Server Bloguje.cz zprovoznil možnost posílání příspěvků skrze SMS. Tímto způsobem lze dostat text (aktualitu, novinku, informaci) na Internet prakticky ihned, odkudkoli a to za standardní cenu 1 SMS.

Rozhodl jsem se vyzkoušet výhody této formy publikování informací k monitorování aktuálního dění v pražském metru a budu vás na adrese http://metro.bloguje.cz informovat o každé mimořádnosti, na kterou při svých cestách metrem narazím.

Přidejte se a publikujte!

Byl bych rád, kdyby se k tomuto projektu přidali i další. Pokud se chcete zapojit, stačí maličkost: pošlete mi na adresu kkml@1pcrevue.cz telefonní číslo, ze kterého budete posílat zprávy (SMSky). Pokud se zapojí více uživatelů, můžeme tak vytvořit on-line monitor mimořádných událostí pražského metra. Vaše telefonní číslo samozřejmě nebude nikde publikováno!

Jak to funguje? Jednoduše!

Předpokládajme, že jste poslali na mail kkml@1pcrevue.cz číslo, ze kterého budete chtít podávat informace.

V první řade vás budu muset zadat do redakčního systému.

Poté obdržíte SMSkou kód, který musíte odeslat na číslo 736 300 202. Tím potvrdíte svou registraci. Uvedené číslo doporučuji uložit do adresáře vašeho telefonu, abyste jej měli kdykoli po ruce....

Pak už stačí na totéž číslo (tedy 736 300 202) posílat SMS ve tvaru BLOG nadpis#text a během několika minut bude vaše zpráva publikována.

Kde zprávy online monitoru najdete?

Samozřejmě na : http://metro.bloguje.cz/
© Karel K. 
TOPlist CNW:Counter